על במה אחת, הקוספליירים המוכשרים בישראל יזכו להזדמנות להציג את התלבושות שיצרו בעצמם ולהתחרות על המקום הראשון בקטגוריות: יחידים, מתקדמים, וקבוצות. לצד אלו, תתקיים גם תחרות הסקיטים בה יציגו המתמודדים מופע קצר ויתחרו על הופעתם. בואו לעודד את היוצרים המוכשרים בקהילה שלנו!

לתשומת לבכם, מופע זה כולל תמונות, אורות מהבהבים וכיו"ב. עקב כך, לצערנו הכניסה למופע אינה מומלצת לסובלים מהפרעות נוירולוגיות כמו אפילפסיה והפרעות דומות. הכניסה למופע על אחריות הצופה בלבד.

צוות השופטים:

שופטי תחרות הקוספליי:

טל חזן

צילום: Roee Z. Photography

טל חזן
בת 25, קוספליירית מזה 8 שנים ולומדת במחלקת עיצוב אופנה בשנקר. השתתפה ואף זכתה במגוון קטגוריות קוספליי, ביניהן זוגות, מתקדמים, וסקיטים. נהנית לעבוד על פרופס ואביזרים כמו שהיא נהנית מעבודת התפירה בקוספליי.

אלכס רוד
בעולם הקוספליי משנת 2004! ניסיון של כ-9 שנים בתחרויות קוספליי של אמא"י, כולל זכיות בקטגוריות יחידים, זוגות, קאסטים וכן בקטגוריית סקיטים. עם העדפה וחיבה בעיקר לקוספליי מכותרים נוסטלגיים וקוספליי שמבוסס על ביגוד היסטורי.

סתיו גיני

צילום: Apchi Cosplay

סתיו גיני
עוסקת בקוספליי מעל עשור, והכינה יותר מ-100 שונים.
זכתה 7 פעמים במקום הראשון בתחרויות הקוספליי של אמא"י בקטגוריות זוגות וקאסטים. זוהי הפעם השישית בה תשפוט בתחרות קוספליי.

שופטי סקיטים:

אופיר לוטן

צילום: Apchi Cosplay

אופיר לוטן
בת 21, קוספליירית ובעלת ניסיון בתחום התיאטרון והמחול. שפטה במספר תחרויות בארץ וזכתה בתחרויות סקיטים בארץ ובחו"ל. בנוסף, לקחה חלק בהפקות מקור קהילתיות בתפקידי משחק, ריקוד והפקה (R, פנדורה ו2D).

שחר אגרנט

צילום: Cielo+ Photography

שחר אגרנט
בת 23, קוספליירית מעל עשור, זכתה במספר תחרויות סקיטים ואף שפטה בתחרויות. לקחה חלק בהפקות מקור קהילתיות בתפקידי משחק, ריקוד, שירה ועיצוב. כיום סטודנטית לאנימציה.

שעות האירוע(1)

  • אולם ראשי

    16.00 - 18.30