כאמ"י 2019, אירוע הקיץ המרכזי של אמא"י – ארגון מנגה ואנימה ישראל – יתקיים ב- 1.8.2019 בבנייני האומה בירושלים. טופס רכישת הכרטיסים נמצא בתחתית עמוד זה – אנא קראו אותו במלואו טרם ביצוע הרכישה!

כאמ"י (כנס אנימה ומנגה בישראל) הינו כנס העוסק בתחום האנימציה והקומיקס היפניים (אנימה ומנגה), תרבות יפן פופולרית וגיימינג (קונסולות ומשחקי לוח יפנים). הכנס בא כמענה לחובבי האנימה והמנגה בישראל, במטרה לספק אטרקציה ואינטראקציה בתקופת הקיץ.
 
בכנס תוכלו למצוא פעילויות מגוונות הפונות לחובבי התחום ומספקות חוויה מהנה וייחודית, כגון: הרצאות, סדנאות, פאנלים, דוכני יוצרים עצמאיים ומסחריים, תחרות קוספליי, תחרות שירה ופעילויות נוספות.
 
פרטים נוספים ועדכונים ניתן למצוא בעמוד הפייסבוק ובאירוע הרשמי.
סרטון המפרט את תהליך רכישת הכרטיסים ואופן הכניסה למתחם האירוע תוכלו למצוא כאן.
 
חשוב לדעת טרם ביצוע הרכישה:
 1. הכרטיסים אינם נשלחים בדואר פיזי. לאחר הרכישה יופיע לינק לקובץ PDF עם ברקוד, אשר גם יישלח באימייל. את הברקוד יש להציג ביום הכנס במתחם ההזמנה מראש (ראו את מפת הכניסה למתחם המצורפת מטה). ניתן להדפיסו או להציגו דרך הטלפון.
 2. כרטיס רגיל מקנה כניסה למתחם הכנס ואירועיו, ללא יוצא מן הכלל.
 3. כרטיס "פלוס אולטרה" יוצע למכירה בחנות זו בלבד, עד ליום רביעי ה- 31.7.19 או עד גמר המלאי. כרטיס זה מקנה כניסה למתחם הכנס ואירועיו, כמו כרטיס רגיל, וכולל בנוסף שקית הפתעות אשר תכלול את כל סוגי המרצ'נדייז הרשמיים של הכנס – מיני פוסטר אחד, מחזיק מפתחות אחד וסיכה אחת.
  סוגי מחזיק המפתחות והסיכה ייקבעו בצורה אקראית ובהתאם למלאי המוצרים. אין הנהלת הכנס מתחייבת למתן סוג מסוים של מחזיק מפתחות או סיכה במסגרת רכישת הכרטיס.
  את שקית ההפתעות תוכלו לאסוף בעת המרת ברקוד הרכישה שלכם בצמיד במתחם ההזמנה מראש (ראו מפה של מתחם הכניסה המצורפת מטה) ובהצגת הברקוד אותו קיבלתם בעת רכישת כרטיס ה"פלוס אולטרה". כל ברקוד יזכה את בעליו בכמות שקיות הפתעה בהתאם למספר כרטיסי ה״פלוס אולטרה״ שנרכשו באמצעותו, ויכובד פעם אחת בלבד. בשל כך, אנו ממליצים לרוכשים לא לחלוק את ברקודיהם עם אנשים נוספים. הנהלת הכנס אינה תהיה אחראית לשפות את רוכשי הכרטיסים בכל צורה שהיא במצב בו נעשה שימוש בברקוד שלהם על-ידי אדם אחר.
 4. ניתן יהיה לרכוש כרטיסים גם ביום הכנס בקופות הכניסה, הן במזומן והן באשראי. מחיר כרטיס כניסה בקופות הינו 70 ש"ח, לפני הנחות.
  כמו כן, ניתן יהיה לרכוש את סוגי מרצ׳נדייז הרשמיים של כאמ״י 2019 בדוכן המודיעין (ראו מפה של מתחם הכניסה המצורפת מטה) במחירים הבאים: מיני פוסטר – 15 ש״ח, מחזיק מפתחות – 20 ש״ח, סיכה – 15 ש״ח.
  שימו לב: מלאי המוצרים מוגבל. רכישת כרטיס ״פלוס אולטרה״ מראש משתלמת יותר במידה והנכם מעוניינים לרכוש את כל שלושת סוגי המרצ׳נדייז, ומשריינת יחידה אחת מכל מוצר עבורכם.
 5. כניסה מקוצרת תאופשר לנכה בעל/ת תעודת נכה בלבד. אנא פנה/י לסדרני הקופות או לאיש סגל ביום הכנס.
 6. ביום הכנס תהיינה עמדות ייעודיות לסריקת כרטיסים שנקנו במכירה מוקדמת דרך חנות מקוונת זו. נא לפנות לעמדות אלו בלבד (ראו את מפת הכניסה למתחם המצורפת מטה).
 7. חברי עמותת אמא"י עם כרטיס חבר בתוקף זכאים להנחה בסך 15 ש"ח. את קוד ההנחה תוכלו להנפיק באתר אמא"י החל מיום ראשון ה- 7.7.19.
 8. להזמנת כרטיס אונליין, הזינו את הקוד במעמד הרכישה. במידה והנכם מעוניינים לרכוש כרטיס בקופות ביום הכנס, הביאו עמכם את קוד ההנחה ומיסרו אותו לקופאי\ת. חשוב לציין: לא תאושר הנחת חבר אמא"י בהצגת כרטיס חבר בקופות הכנס, אלא רק עם מסירת קוד ההנחה!
  כרטיס חבר אמא"י אחד מקנה זכאות לקוד הנחה אחד בלבד, לשימוש ע"י בעל הכרטיס בלבד.
 9. חיילים על מדים זכאים להנחה על סך 5 ש"ח. הנחת חייל מותנית בהצגת חוגר ותינתן בקניית כרטיס בקופות הכנס בלבד (אין כפל הנחות לחברי עמותת אמא"י).
 10. ילד עד גיל 5 זכאי לכרטיס רגיל חינם לכנס, בליווי הורה בלבד. הנהלת האירוע שומרת לעצמה את הזכות לדרוש ספחי ת"ז במידת הצורך.
 11. לפניות בנושא ביטולים או תקלות במהלך התשלום נא לפנות להנהלת הכנס במייל: [email protected]. ביטולים והחזרים כרוכים בעמלת ביטול של 5% ויתאפשרו עד ליום שני ה- 22.7.19.
 12. אין החזרים כספיים ביום הכנס ואין כפל הנחות.
 13. כל רכישה ו/או שימוש בצמידים הם בהתאם לתקנון הכנס, ומהווים הסכמה לתנאיו.
 
ניתן למצוא תשובות לשאלות נפוצות אודות רכישת הכרטיסים בעמוד "שאלות ותשובות".

מרצ'נדייס הכנס

במתחם הכנס ניתן לקנות את המרצ'נדייס הרשמי הראשון של כאמ"י! בין המבחר ניתן למצוא מחזיקי מפתחות, סיכות ומיני פוסטר של המאסקוטים הרשמיים של אמא"י. קניית כרטיס פלוס אולטרה תזכה אתכם במרצ'נדייס במחיר מוזל ב- 20% לעומת קניית אותה כמות פריטים בנפרד

התמונות הנ"ל הן אילוסטרציה ומראה המרצנדייס עלול להשתנות במקצת עד הכנס

מפת מתחם כניסה