בכנס כאמ"י 2018 תתאפשר רכישה של מספר סוגי כרטיסים:

 • כרטיס רגיל – מחיר: 65 שקלים לפני הנחות.
 • כרטיס כסף – מחיר: 75 שקלים לפני הנחות.
 • כרטיס זהב – מחיר: 130 שקלים לפני הנחות.
  • כל ההטבות של כרטיס כסף.
  • גישה לעמדת ההחתמה של אורחי הכנס, באוזי והאנה.
  • פוסטר של אורחי הכנס החתום על ידיהם.
  • תמונה מודפסת של בעל הכרטיס עם אורחי הכנס.

כמו בכנסים הקודמים גם הפעם נשתמש בצמידים עבור כניסה לכנס. צמיד מזכה את בעליו בכניסה לכנס וגישה לכלל התכנים, למעט התכנים המצויינים עבור כרטיס הזהב בלבד. הכניסה לתכני הכנס על בסיס מקום פנוי.

כל רכישה ו/או שימוש בצמידים הם בהתאם לתקנון, וקנייתו מהווה הסכמה לתנאים אלו.

 

שימו לב:

 1. ניתן יהיה לרכוש כרטיסים גם ביום הכנס בקופות הכניסה הן במזומן והן באשראי. מחיר כרטיס רגיל בקופות הינו 65 ש"ח לפני הנחות.
 2. תהיה כניסה מקוצרת לנכה בעל/ת תעודת נכה בלבד. אנא פנה לסדרני הקופות או לאיש סגל ביום הכנס.
 3. ביום הכנס תהיינה עמדות המיועדות לקבלת הכרטיסים שנקנו במכירה המוקדמת שדרך אתר הרכישה (ראו מפה מצורפת מטה – "מתחם הזמנה מראש"). נא לפנות לעמדות אלו בלבד.
 4. חברי אמא"י עם כרטיס חבר בתוקף זכאים להנחה על סך 5 ש"ח. את קוד ההנחה תוכלו להנפיק באתר אמא"י. להזמנת כרטיס אונליין, הזינו את הקוד במעמד הרכישה; במידה והנכם מעוניינים לרכוש כרטיס בקופות ביום הכנס, הביאו עמכם את קוד ההנחה ומיסרו אותו לקופאי\ת. חשוב לציין: לא תאושר הנחת חבר אמא"י בהצגת כרטיס החבר בקופות הכנס, אלא רק עם מסירת קוד ההנחה!
 5. חיילים על מדים זכאים להנחה על סך 5 ש"ח. הנחת חייל מותנית בהצגת חוגר ותנתן בקניית כרטיס בקופות הכנס בלבד (אין כפל הנחות לחברי אמא"י).
 6. ילד עד גיל 5 זכאי בקבלת כרטיס רגיל חינם לכנס בליווי הורה בלבד. הנהלת האירוע שומרת לעצמה את הזכות לדרוש ספחי ת.ז. במקרה הצורך.
 7. כרטיסי הזהב והכסף מקנים כניסה מוקדמת לאירועים הראשיים. הכניסה המוקדמת תתאפשר עד כ-10 דקות לפני תחילת האירוע. במידה ותגיעו לאחר פרק זמן זה, תאלצו להיכנס בכניסה הרגילה. זמני כניסה מוקדמת לאירועים יפורסמו בהמשך.
 8. בעלי כרטיס זהב יוכלו לפגוש את אורחי הכנס, באוזי והאנה, בדוכן ההחתמות בין השעות 11:30-13:30 בלבד! לא יהיה ניתן לנצל את הטבת הכרטיס מעבר לשעות אלו!
 9. בעלי כרטיס זהב יוכלו להצטלם עם אורחי הכבוד של הכנס ולאסוף את התמונה לאחר מכן בעמדת המודיעין (פרטים לגבי שעות המסירה יפורסמו בהמשך).
 10. בעלי כרטיס זהב לא יוכלו להחליף את הפוסטר החתום בפוסטר בעל תמונה אחרת.
 11. כרטיס אמא"י אחד מקנה זכאות לקוד הנחה אחד בלבד, לשימוש בעל הכרטיס בלבד.
 12. אין החזרים כספיים ביום הכנס ואין כפל הנחות.

ניתן למצוא תשובות לשאלות נפוצות אודות רכישת הכרטיסים בעמוד "שאלות ותשובות".

לפניות בנושא ביטולים או תקלות במהלך התשלום נא לפנות למייל [email protected]. ביטולים והחזרים כרוכים בעמלת ביטול של 5% ויתאפשרו עד 7 ימי עסקים לפני הכנס.

 

לנוחיותכם, להלן מפה של מתחם הכניסה:

שימו לב: הכרטיסים אינם נשלחים בדואר פיזי. לאחר הרכישה יופיע לינק לקובץ PDF עם ברקוד, אשר גם נשלח באימייל. את הברקוד יש להציג ביום הכנס בעמדת איסוף הכרטיסים. ניתן להדפיסו או להציגו דרך הטלפון.