אמא"י בשיתוף Toei Animation מזמינים אתכם לצפייה בלעדית בסרט "פופ אין קיו"!

סרט מקורי זה הינו פרויקט שהופק במסגרת חגיגות ה-60 שנה לסטודיו. אנו מודים לToei Animation על ההזדמנות הנדירה ושיתוף הפעולה.

Amai and Toei Animation invite you to an exclusive screening of “Pop in Q” movie!

This original movie marks Toei Animation’s 60th anniversary. We at Amai are grateful for this rare opportunity and cooperation!

“מבטנו לא נפגשו, עד הרגע ההוא"
טקס סיום לימודיהן של חמש תלמידות בחטיבת ביניים מתקרב, כאשר לפתע גורל העולם מופקד בידיהן! הסיפור עוקב אחר הצעירות ומספר אודות הרפתקאותיהן והתבגרותן האישית מעבר לזמן והחלל.

תקציר:

גיל 15 הוא גיל עתיר חששות, קונפליקטים, חרדות בנוגע לעתיד ואף פרידות.

"היום זהו היום בו אני מסיימת את חטיבת הביניים, אך כפי שהדברים עומדים עכשיו, אינני יודעת באמת מה אני מסיימת בחיי." מחשבות אלה ליוו את לבה של איסומי, תלמידת כיתה ט', בעת שהלכה אל חוף הים. עם הגעתה למקום, היא מוצאת "שבריר זמן" יפה ומנצנץ אשר כוחו מוביל אותה אל עולם אחר ומשונה. שם פוגשת איסומי באאוי, קונאטסו ואסאהי, בנות גילה המחזיקות כולן בחלקיק דומה לשלה.

לפתע מופיעים יצורים משונים המכנים עצמם ה"פופינים". לטענתם, העולם המשונה הוא עמק הזמן – מקום חשוב השולט בזמן, אך אותו ה"זמן" נמצא במשבר גדול.

על פי דבריו של הפופין הזקן, הדרך להציל את העולם מהמשבר היא שהבנות אשר זומנו על ידי החלקיקים יאחדו את לבבותיהן דרך ריקוד.

ארבעת הבנות אמנם נאבקות לממש את ייעודן, אך זמנן הולך ואוזל. למרבה המזל, נערה חמישית, סאקי, היחידה מבין הבנות עם ניסיון כלשהו בריקוד, מצטרפת לחבורה.

גורל היקום מופקד בידיהן של חמשת הנערות, אך האם הן באמת יוכלו להציל את העולם בעזרת ריקוד? והאם הן יספיקו להגיע בזמן לטקס סיום בית הספר שלהן?

חוטי הגורל של הבנות מתערבבים זה בזה וזמן חדש נכנס לפעולה.

(00:40:42)

(00:11:29)

(00:06:37)

(00:26:35)

© Toei Animation /「Pop In Q 」Partners 2017

שעות האירוע(1)

  • אודיטוריום שוורץ

    13.30 - 15.00